شرکت کیهان ماشین آداک نماینده رسمی و انحصاری شرکت های  Motovario و MGM ایتالیا در ایران افتخار دارد با ارائه انواع محصولات این دو شرکت معتبر و با سابقه در زمینه تولید انواع گیربکس ها و الکتروموتورها در خدمت صنعتگران کشور باشد.

محصولات ارائه شده توسط این شرکت، شامل انواع گیربکس های سری H (هلیکال)، سری B ، سری S (آویز) ، سری NMRV (حلزونی) و الکتروموتورهای ترمزدار و دوسرعته می باشد. این محصولات در صنایع گوناگی مانند انواع خطوط تولید و انتقال، فولاد سازی، صنایع غذایی، چاپ و بسته بندی، پتروشیمی، نورد، سیمان ، کاشی و سرامیک و صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار گرفته اند.

با توجه به اهمیت و تمرکز شرکت های اروپایی به کاهش مصرف انرژی، سری جدید محصولات این شرکت ها از آلایندگی زیست محیطی کمتر و مصرف انرژی پایین تری نسبت به سری های قبلی و رقبای موجود در بازار برخوردارند و این نکته می تواند هم از لحاظ کاهش اثر کربن و هم از لحاظ اقتصادی مورد توجه واقع گردد.

در حال حاضر حجم قابل توجهی از کلاسهای مختلف گیربکس و موتور ترمزدار در انبار شرکت موجود می باشد و سایر کلاسهایی که در کاتالوگ محصولات این دو شرکت موجود هستند نیز امکان تهیه و تحویل را در مدت نسبتا کوتاهی دارند.

کلیه محصولات این شرکت دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

با ما تماس بگیرید.